Přijde Vám to trochu moc? A co Vám říkají  pojmy jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Jáchymov, Lázně Kynžvart, Cheb, Loket, Krušné hory? Léčivé prameny a další přírodní léčivé zdroje jako je bahno, slatina a plyn – to je klasika, využívaná už staletí.  Kromě bohaté tradici léčení se věnujeme i modernímu způsobu života a současným požadavkům návštěvníků. 


Kolonáda v Karlových Varech

A co byste zde dělali Vy osobně?
Od pramenů je možné si odskočit jak na procházku do hor, tak na golf, nebo na projížďku lodí, na kole i na koni, v zimě na lyže. Mezinárodní filmový festival láká laickou veřejnost, umělecký dorost, znalce filmů i celebrity.

Po celý rok jsme schopni nabídnout na vysoké úrovni a v různých cenových relacích také ubytování, gastronomii, pořádání kongresových akcí a sportovních akcí.

Při procházkách projdete místy, kde se pohyboval nespočet velikánů kulturního, vědeckého i politického života Evropy. Shlédnete kolonády, úchvatná zákoutí parků a přírodních rezervací, architektonicky zajímavé budovy, navštívíte muzea, galerie, divadla, ochutnáte lázeňskou oplatku a třeba i Becherovku, okouzlí Vás foukání a broušení skla Moser i jemná krása porcelánu. Už nyní se to do jedné dovolené nevejde a to není zdaleka vše.

  
Hrad Loket

Navštivte www.zivykraj.cz a nebudete se stačit divit.