Kariéra PLUS je největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Organizuje ho Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava přímo ve svém kampusu. Každoročně na něj dorazí více než 100 firem a 4000 návštěvníků. Firmy nabízí vysokoškolákům zaměstnání, stáže, trainee programy, brigády i spolupráci u diplomových prací. Na oplátku získají mladé, odhodlané a perspektivní zaměstnance.

Veletrhu se účastní vysokoškoláci všech univerzit Moravskoslezského kraje i široká veřejnost. Letošní, už jedenáctý, ročník proběhne v úterý 13. března 2018 od 9 do 15 hodin v aule VŠB - TUO.

Návštěvníkům Kariéra PLUS představí zaměstnavatele, poradí, jak postupovat při hledání správného povolání, pomůže vylepšit CV a motivační dopis, nebo třeba nabídne osobní setkání s personalisty a specialisty HR. Uděláte si tak lepší představu o tom, jaké má která společnost požadavky a komu by se hodily právě vaše zkušenosti. Ve stánku firmy Profiq bude možnost vyzkoušet si pohovor pro Silicon Valley. Celý program zajišťuje Karierní centrum VŠB-TU Ostrava.

Heslo veletrhu „Budoucnost už žijeme“ představí ve své přednášce Rostya Gordon Smith, ve které zmapuje, které možnosti, kompetence a přístupy vedou k osobnímu úspěchu.

Vstup na veletrh je zdarma. K návštěvě Kariéry PLUS není nutná předchozí registrace. Takže se nemusíte o nic starat, zkrátka musíte jen dorazit do auly VŠB-TUO v Porubě. Letos se budete moct potkat například se zástupci společnosti ABB, ArcelorMittal Ostrava, Skupina ČEZ, CGI, Brose, Deloitte, Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s., ŠKODA AUTO a.s. a spousta dalších.

Heslo veletrhu „Budoucnost už žijeme“ představí ve své přednášce Rostya Gordon Smith, ve které zmapuje, které možnosti, kompetence a přístupy vedou k osobnímu úspěchu. Pokud budete cítit, že si potřebujete odpočinout, bude pro vás připravena chill out zóna, kde se můžete posilnit ve stáncích populárních ostravských bistrech a dát si kafe v Laura Coffee.